تماشای فیلم و سریال از اپلیکیشن مووی جوان روی نت باکس

تماشای فیلم و سریال روی صفحه نمایش بزرگ (تلویزیون) از لذت های روزمره ی ارزان قیمت آدم هاست. همه ی آدم ها دوست دارن آخر شب شون رو با یه برنامه ی تلویزیونی خوب مثل یه فیلم اکشن جذاب و یا یه قسمت از سریال مورد علاقه شون به پایان ببرند. یا اینکه کل آخر هفته شون رو صرف تماشای همه ی قسمت های یک سریال کنند. حالا هرچقدر تعداد فیلم ها و سریال های در دسترس کاربر بیشتر باشه، سرگرمی های تلویزیونی نیز بیشتر میشه. به همین دلیله که بالاخره اپلیکیشن مووی جوان با بیش از ۴۰ هزار اپیزود فیلم و سریال به نت باکس آمد.

با اپلیکیشن مووی جوان به بیش از ۴۰ هزار فیلم و سریال روی نت باکس دسترسی داشته باشید.

مووی جوان یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های تماشای فیلم و سریال خارجی هست که با داشتن بیش از ۴۰ هزار اپیزود فیلم و سریال از بزرگترین کتابخانه های فیلم و سریال آنلاین به حساب میاد. این اپلیکیشن با بیش از ۱۰۰ هزار نصب فعال روی گوگل پلی برای بسیاری از دوستداران سینما شناخته شده است. حالا بالاخره تیم خوب مووی جوان اپلیکیشن نسخه تی وی شون رو توسعه دادند تا کاربران روی تلویزیون هم بتونند از این سرویس خوب استفاده کنند.

برای استفاده از مووی جوان روی نت باکس کافیه به نت استور رفته و اون رو از ردیف multimedia دانلود و نصب کنید.

اپلیکیشن مووی جوان را براحتی از نت استور دانلود و نصب کنید.

استفاده از مووی جوان روی تلویزیون نیازمند خرید اشتراک است. کاربران می تونند با نصب نسخه موبایل این اپلیکیشن روی گوشی موبایل اشتراک سرویس مووی جوان رو تهیه کنند. اشتراک سرویس مووی جوان روی نت باکس فقط و فقط ماهی ۱۰ هزار تومان است. البته اگر کاربر نت باکس هستید می تونید با پیام دادن به ما در اینستاگرام نت باکس، یک اشتراک سه ماهه رایگان از نت باکس هدیه بگیرید.

برای دسترسی به محتوای خارجی با کمترین هزینه، نت باکس راه های زیادی رو براتون تدارک دیده. مثلا اپلیکیشن فیلم لند که انحصارا فقط روی نت باکس هست و البته اپلیکیشن مووی جوان که در این نوشتار بهتون معرفی شد.