نت باکس یک پلتفرم آزاد ارائه محتواست. سازندگان محتوا با استفاده از این پلتفرم می توانند به مخاطبان دست یابند و کاربران می توانند در نت باکس به محتوای دلخواه خود برسند.

آن چه باید درباره ما بدانید از این قرار است:

ست تاپ باکس نت باکس، ست تاپ باکس اینترنتی است که توسط شرکت توسعه ارتباطات دیجیتال سپهر طراحی و توسعه داده شده است. برای دسترسی به محتوای آنلاین، نت باکس پلتفرمی را طی چند سال اخیر توسعه داده است که بصورت آزاد در اختیار همه ارائه دهندگان محتوا قرار می گیرد. تفاوت اصلی نت باکس با دیگر اندروید باکس های مشابه، تمرکز روی نیاز کابران است. رابط کاربری زیبا و تعامل با توسعه دهندگان و برنامه نویسان نت باکس را از دیگر بازیگران این عرصه متمایز می کند.

اگر می خواهید بیشتر درباره ما بدانید:

نت باکس در شبکه های اجتماعی، نظیر اینستاگرام ، تلگرام و لینکدین فعال است. اگر می خواهید بیشتر درمورد ما بدانید، از آن ها غافل نشوید!

نت باکس چه می کند؟

شرکت توسعه ارتباطات دیجیتال سپهر، متشکل از تیم های توسعه فنی و توسعه کسب و کار در تلاش است با ارائه پلتفرم نت باکس، رسانه آزاد را گسترش بدهد. رسانه آزاد هدفی بزرگ و دشوار است که با همتی بلند میسر می شود. نت باکس در تلاس است با ارائه ی بستری مناسب، گامی بزرگ در این جهت بردارد. طراحی و عرضه سخت افزار اولین قدم در این مسیر است. پلتفرم نت باکس متشکل از سخت افزار و نرم افزارهای جانبی (لانچر، اپ استور، کیبورد، فایل منیجر، سیستم امنیتی و …) است که همگی با هدف سرویس دهیِ با کیفیت توسعه داده شده اند.

نت باکس را چگونه خریداری کنیم؟

در سایت نت باکس، می توانید ست تاپ باکس اینترنتی نت باکس را بطور مستقیم خریداری کنید، همچنین نت باکس در دیجی کالا نیز عرضه شده است. توصیه می کنیم اینستاگرام ما را دنبال کنید تا از جشنواره های فروش باخبر شوید.

با نت باکس در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به این حوزه را با ما در میان بگذارید و انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید.

تماس با ما