کشتن ایو : مرز باریک عشق و نفرت


سریال کشتن ایو یک درام-کمدی منحصر به فرد است.سریال حول دو شخصیت اصلی، ایو پلاستری با بازی ساندرا او و ویلانل با نقش آفرینی جودی کامر می گذرد.
با بسیاری از فیلم هایی که هر ساله در سینمای سرگرمی با موضوع سازمان های جاسوسی و تلاش آن ها برای گیر انداختن قاتلان حرفه ای و جاسوس های چند جانبه ساخته می شوند آشنا هستیم. جیمز باند محبوب و شکست ناپذیر را همه می شناسند.
کشتن ایو اما سریالی متفاوت است. کسی شکست ناپذیر نیست. اتفاقا همه شکست خورده اند. پس چیزی برای از دست دادن باقی نمی ماند. باید ماند و جنگید.

سریال کشتن ایو : با بازی ساندرا او و جودی کامر


ایو پلاستری کارمند رده پایین سرویس امنیت داخلی انگلستان است. اوکه روحیه و انرژی بسیاری برای کارهای پر هیجان و میدانی دارد، بیشتر کارهای کارهای اداری و دفتری نصیبش می شود. چیزی که حسابی حوصله ی او را سر می برد و عطشش برای بودن در زمین مبارزه را بیشتر می کند.
دردسر اما راهش را به سوی ایو پیدا می کند و فرصتی فراهم می شود که درباره ی قاتل مرموزی که هیچ نشانی از خود باقی نمیگذارد تحقیق کند. کاری که در ابتدا منجر می شود شغلش در MI5 را از دست بدهد. حالا او حتی انگیزه ی بیشتری دارد برای یافتن این قاتل که هر روز بخشی از زندگی او را تصاحب می کند.
اما این قاتل نامرئی کیست؟ ویلانل قاتل مزدبگیری ست که ایو روز و شبش را به فکر گیر انداختن او می گذراند. ویلانل با درآمدی که از ترور اشخاص کسب می کند زندگی مرفهی در پاریس برای خود فراهم کرده است. او صرفا گاه برای انجام ماموریت حذف یک سیاستمدار یا فرد قدرتمندی در تجارت به گوشه ای از دنیا سفر می کند و بی آنکه حتی کسی از وجودش باخبر شود ماموریت را به انجام می رساند. شغلی که روزمرگی او را تشکل می دهد.
در این جستجو برای یافتن قاتل مرموز، رابطه ای میان ایو و ویلانل شکل می گیرد.

سریال کشتن ایو را رایگان در فیلم لند ببینید


با وجود صحنه های خشن و قتل های فجیع سریال موقعیت های کمدی بسیاری دارد.تا به انجا که گاه بیننده فراموش می کند شاهد جنایات بی رحمانه ای بوده است.
داستان فیلم برگرفته از مجموعه رمان های جاسوسی پلیسی لوک جنینگز به نام ویلنل است. خالق سریال فیبی والربریج است که پیش از این سریال بسیار موفق fleabag را از او دیدیم.
سریال کشتن ایو بار دیگر این مسئله را پیش می کشد که ما چقدر می توانیم با شخصیت هایی که به خوبی می دانیم مجرم و قانون شکن هستند همذات پنداری کنیم و حتی از موفقیت آن ها خوشحال شویم. شخصیت های سریال شما را جذب می کنند و شما را مشتاق می کنند بیشتر از داستان زندگی شان بدانید.
تا کنون 3 فصل از کشتن ایو منتشر شده است و فصل 4 آن در دست ساخت است. این سریال را می توانید رایگان در نت باکس از طریق اپلیکیشن فیلم لند ببینید.